whatsapp
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Tüm Ürünlerde Hoşgeldin İndirimi - Kupon Kodu: HSGLDNZ

Güvenlik Sistemleri - Akfon Blog RSS Feed

16 Ara Parmak İzi Kilitleri Neden Kullanmalısınız?
0 124
 PARMAK İZİ KİLİTLERİ SİZE NASIL ZAMAN VE PARADAN TASARRUF SAĞLAYABİLİR?10 yıl önceye kadar hiç anahtar kullanmadan bir kapının kilidini açabileceğiniz fikri bir bilim kurgu filminden çıkmış gibi görünebilirdi. Fakat şimdi günlük hayatımızın bir parçası haline geliyor. Biyometrik tarama teknolojisindeki ilerlemeler, kimlik doğrulama için parmak izi..
16 Ara Değerli Eşyalarını Şifreli Dolap Kilitleri İle Güvene Tutun
admin 0 102
 Şifreli Dolap Kilitleri Ne İşe YararDolaplar genellikle süs eşyalarından değerli eşyalara kadar her şeyi saklamak için kullanılır. Her ne kadar en uygun depolama çözümlerinden biri olsalar da, güvenlik için zafiyet oluşturabilirler. Şaşırtıcı olan, güzel bir dolap setine her türlü parayı harcayabilmenizdir. Ancak ne kadar iyi yapılmış olursa olsun..
22 Eyl Personel Devam Kontrol Sistemi (PDKS) Nedir?
admin 0 2843
Personel Takip Sistemi Nedir?Personel takip sistemi (pdks ) çalışanların zaman ve ofis giriş çıkış bilgilerini takip etmek için kullanılan bir sistemdir. Bu sistemler, yöneticilerin çalışanları bulmalarına ve çalışma saatlerini takip etmelerine yardımcı olur.Zamanlama bilgileri ve izin talepleri genel olarak personel takibinin bir parçası olarak ka..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)