whatsapp
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Tüm Ürünlerde Hoşgeldin İndirimi - Kupon Kodu: HSGLDNZ

Güvenlik Sistemleri - Akfon Blog RSS Feed

20 Ağu Personel Kart Okuma Sistemleri
admin 1 1146
Personel kart okuma sistemleri personel takibi yapmak için kullanılan cihazlardır.Personel takibinin yanı sıra üye takip sistemlerinde, öğrenci takip sistemlerinde veyemekhanelerde kullanılır.Personel kart okuyucu cihazlar ile personel takibi yapabilmek için her personele özelbir kart bulunur personeller kendilerine ait kartları kullanarak geçiş ya..
11 Ağu Otomatik Bariyer
admin 0 984
Otomatik bariyer sistemleri, çoğunlukla holdinginlerde, kafe ve barlara, ticarianlamda kullanmak istediğiniz her bölgede kullanılabilir. Otomatik bariyerlerotoparklarda güvenlik ve kontrolü sağlamak için kullanılan sistemlerdir. Güvenliksağlamasının yanında araçların geçiş kontrolünü de sağlamak için otomatikbariyerlerden faydalanılmaktadır. Otomat..
10 Haz Loop Sarımı
admin 0 815
Loop Dedektör Loop Sarımı Hakkında BilgilerLoop sarım yeri için zemin 5cm derinliğinde ve 5mm kalınlıkta şekilde gösterildiğigibi kesilmelidir.- Loop sarımına başlarken ilk kablo ucu dışarıda bağlantı için 3m paylı bırakılır.- Loop sarım sayısı 4 sipirdir. (Kablo kesilen zeminde 4 tur döndürülür).- Sargı sarılırken kabloların dış kılıfının soyulmam..
16 May Geçiş Kontrol Sistemi Nedir
admin 0 1056
Geçiş Kontrol Sistemi Nedir? Nasıl ÇalışırBasitçe ifade edersek, "geçiş kontrolü"  herhangi bir alandan giriş ve çıkışları kontrol etmek için kullanılan herhangi bir tekniği tanımlar. Pirinç anahtar kullanan standart kilit, "erişim kontrol sisteminin" basit bir şekli olarak düşünülebilir.Yıllar geçtikçe, erişim kontrol sistemleri gittikçe daha karm..
25 Nis Hotel Kapı Kilitleri Nasıl Çalışır
admin 0 1988
 OTEL KAPI KİLİTLERİ NASIL ÇALIŞIR?Hotel kapı kilit sistemleri her otele göre değişiklik gösterse de genellikle aşağıda ki sistemleri kullanmaktadır. Manyetik Kapı KilitleriRadyo Frekansı Tanımlama (RFID) Kapı KilitleriHer iki seçenek de günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Fakat, RFID otel kapı kilitleri kullanım kolaylığı, güncellenmiş güven..
25 Nis Şifreli kapı kilitleri nedir?
admin 0 764
Şifreli kapı kilitleri, güvenilir bir erişim kontrol yöntemi gerektiren ancak binaya giren ve çıkan insanların hacmi nedeniyle anahtarların veya kartların tahsisinin pratik olmadığı binalar için düşük maliyetli, kurulumu kolay bir güvenlik çözümü sağlar.Ayrıca, her zaman bir anahtar seti taşımak zorunda kalmadan iş yerlerine, evlere ve okullara gir..
16 Ara Parmak İzi Kilitleri Neden Kullanmalısınız?
0 803
 PARMAK İZİ KİLİTLERİ SİZE NASIL ZAMAN VE PARADAN TASARRUF SAĞLAYABİLİR?10 yıl önceye kadar hiç anahtar kullanmadan bir kapının kilidini açabileceğiniz fikri bir bilim kurgu filminden çıkmış gibi görünebilirdi. Fakat şimdi günlük hayatımızın bir parçası haline geliyor. Biyometrik tarama teknolojisindeki ilerlemeler, kimlik doğrulama için parmak izi..
16 Ara Değerli Eşyalarını Şifreli Dolap Kilitleri İle Güvene Tutun
admin 0 1062
 Şifreli Dolap Kilitleri Ne İşe YararDolaplar genellikle süs eşyalarından değerli eşyalara kadar her şeyi saklamak için kullanılır. Her ne kadar en uygun depolama çözümlerinden biri olsalar da, güvenlik için zafiyet oluşturabilirler. Şaşırtıcı olan, güzel bir dolap setine her türlü parayı harcayabilmenizdir. Ancak ne kadar iyi yapılmış olursa olsun..
22 Eyl Personel Devam Kontrol Sistemi (PDKS) Nedir?
admin 0 3918
Personel Takip Sistemi Nedir?Personel takip sistemi (pdks ) çalışanların zaman ve ofis giriş çıkış bilgilerini takip etmek için kullanılan bir sistemdir. Bu sistemler, yöneticilerin çalışanları bulmalarına ve çalışma saatlerini takip etmelerine yardımcı olur.Zamanlama bilgileri ve izin talepleri genel olarak personel takibinin bir parçası olarak ka..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)