whatsapp
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Tüm Ürünlerde Hoşgeldin İndirimi - Kupon Kodu: HSGLDNZ

Bekçi Tur Kontrol Sistemleri

Bekçi Tur Kontrol Sistemi Nasıl Çalışır

Gerçekleştirilen görevlerin kaydını tutmak, bir şey olması durumunda işletmenizi ve çalışanlarınızı korumak için çok önemlidir. Akfon, bekçi tur kontrol sistemi ile personelin belirli yerleri ziyaret etmelerini sağlayarak gerekli verileri toplarsınız. Katılma gerektiren alanlardaki kontrol noktalarını basitçe sabitlersiniz, bu iç mekan ve ya dış mekan olabilir. Personel daha sonra turlarında, varlıklarını kaydetmek için her kontrol noktasına sundukları bir veri toplayıcı taşır. Turun sonunda, ziyaret edilen saat, tarih ve kontrol noktalarını içeren veriler raporlama yazılımına indirilebilir.

Akfon olarak, 20 yılı aşkın süredir sağlam ve güvenilir devriye sistemleri sağlıyoruz. Sistemlerimiz dünya çapında çeşitli ticari ve endüstriyel uygulamalarda kullanılmaktadır. Güvenlik kontrol turları için izleyebileceğiniz ve katılan kontrol noktalarını kaydedebileceğiniz basit ama güvenilir bir bekçi tur sistemi sağlıyoruz.


Bekçi Tur Kontrol Sistemi Fiyatları

Akfon güvenlik sistemleri sizlere avantajlı fiyatlar sunmaktadır. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Model: AK-TAG
125 KHz Proximity Bekçi Tur Kontrol Noktası satın almak için üye girişi yapmanız gerekiyor veya whatsapp  üzerinden iletişime geçebilirsiniz...
128,36TL
Model: AK-610B
Akfon Bekçi Tur Kontrol Sistemi SetiİçerikBekçi tur kontrol kalemiUsb bağlantı kablosuElektirik fişi6 Adet Proximity Kontrol Noktası3 Bekçi tomuYazılım..
4.973,95TL
Model: AK-PA2
Bekçi Tur Güvenlik Tomu sitemizden kolayca üye girişi yaparak satın alabilirsiniz. Detaylı bilgi için whatsapp üzerinden yazabilirsiniz. En uygun fiyatlı bekçi tomu akfon güvenlik güvencesi ile satıştadır. ..
96,27TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)