whatsapp
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Tüm Ürünlerde Hoşgeldin İndirimi - Kupon Kodu: HSGLDNZ

RF Uzaktan Kumanda ve Alıcılar

RF Uzaktan Kumanda ve Alıcılar ile ilgili ürünlerin bulunduğu kategoridir. 

 Rf Alıcı Kumanda Sistemi RFA-01  Rf Alıcı Kumanda Sistemi RFA-01
-NAN %
Model: RFA-01
RFA-01 RADYO FREKANSLI KUMANDA ALICISI BİLGİ:Radyo frekanslı alıcı ünite tek kanallı olup, üzerindeki rölenin normalde açık veya kapalı olması isteğe göre ayarlanabilmektedir.Com (ortak uç), no (normalde açık)  ve nc (normalde kapalı) olarak çıkış bağlantıları bulunmaktadır. Bununla birlikte..
 Rf Alıcı RFA-02  Rf Alıcı RFA-02
-NAN %
Model: RDA-02
 RFA-02 RADYO FREKANSLI KUMANDA ALICISI BİLGİ:Radyo frekanslı alıcı ünite çift kanallı olup, üzerindeki rölenin normalde açık veya kapalı olması isteğe göre ayarlanabilmektedir.Com (ortak uç), no (normalde açık)  ve nc (normalde kapalı) olarak çıkış bağlantıları bulunmaktadır. Bununla b..
4 Kanal Rfa Alıcı 4 Kanal Rfa Alıcı
-NAN %
Model: RFA-04
4 Kanallı Rfa alıcı kumanda sistemi - RFA-04 akfon güvenlik kalitesi ile satışta. Detaylı bilgi için whatsapp veya iletişim hattımızdan hızlıca ulaşabilirsiniz. Özellikleri:bir kodu öğrenme kablosuz uzaktan kumanda anahtarı( alıcı), çıkış yolu/çalışma yolu değiştirilebilir gibi, bumaç kolay ver..
4 Kanal Uzaktan Kumanda RFK04 4 Kanal Uzaktan Kumanda RFK04
-NAN %
Model: RFK-04
4 Kanal Rfk-04 alıcı kumanda ile elektrikli kapı, teloskopik kapı ve garaj kapısı gibi bir çok sistem için özel olarak geliştirilmiş bir kumanda sistemidir. ..
Rf Kumanda RFK-02 Rf Kumanda RFK-02
-NAN %
Model: RFK-02
RFK-02 RADYO FREKANSLI KUMANDA BİLGİ:433 MHz frekansında çalışan elcik kumandalar kablosuz sistemde kullanabileceğiniz, çeşitli komutları ve de açma kapama işlemlerini uzaktan yaptırabileceğiniz vericilerdir.   2 kanallı bu kumanda ile isterseniz 433 MHz'lık bir alıcı bulunduran sistem..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)