whatsapp
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Tüm Ürünlerde Hoşgeldin İndirimi - Kupon Kodu: HSGLDNZ

Bariyer Sistemleri

Bariyer Sistemleri Nelerdir?

Hem kapalı hem de açık havadaki park yerleri, ödemeli park tesisleri giriş ve çıkış kontrolü gerektirir. Bu uygulamalar için, harici  bir yönetim sistemi ile sinerjiye izin veren güvenilir ve sağlam bariyerler tasarladık. Gelin bu bariyer sistemlerinden sizlere kısaca bahsedelim

Kişisel Park Bariyeri

Uzaktan kumandalı kişisel otomatik park bariyeri, kendi park yerinizi korumanın basit, güvenli ve mükemmel bir yoludur! Kolay bir uzaktan kumanda kullanımıyla çok sorunsuz çalışırlar. Uzun mesafeli uzaktan kumanda aralığı için ideal olan bu cihazlar, şarj edilebilir bir pil ile çalışır. Dayanıklı, su geçirmez, iç veya dış mekan kullanımı için mükemmel olan uzaktan kumandalı park bariyerlerimizin kullanımı oldukça basittir. Otopark Bariyeri, güvenilir kontrol ve verimli park yönetimi sağlarken, park alanını yetkisiz kişilerinin kullanımdan korur ve size zamandan tasarruf ettirir. 

Kişisel Park Çözümleri

Akfon güncelik sistemleri olarak her zaman en iyi çözümü müşterilerimize sunmak için çalışıyoruz. Kişisel otopark dubası, akıllı park bariyeri ile park yerinizi kimseye kaptırmayın. Firmamız sizlere uzaktan ücretsiz destek ile kurulum imkanı sunmaktadır. Gerektiğinde 7/24 bizlere ulaşabilir ve kurulum desteği alabilirsiniz. Kişisel park bariyeri fiyatları sitemizde yer almaktadır daha detaylı bilgi ve özel promosyonlar için bize ulaşabilirsiniz.


Şerit Bariyer Nedir

Şerit bariyer sistemi, müşterileri mekanlarda nerede sıraya koyacaklarını ve koruma altına alacaklarını göstermek için kullanılabilen bir dizi direk, taban ve geri çekilebilir kayıştır. Geri çekilebilir şerit bariyerleri, bir yol boyunca koruma alanı oluşturarak aşırı kalabalıklaşmayı kontrol etmenize veya insanları belirlenmiş bir alanda tutmanıza yardımcı olur. 

Yönlendirme Şerit Bariyer

Bir şerit bariyer 3 metre uzunluğundadır, daha fazla alan kaplaması için bu şerit bariyerlere ek yapılabilir. Zig zag şeklinde bariyer oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda bu bariyerleri müşteri ve kalabalık yönlendirmelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Şerit Bariyerler Nerelerde Kullanılır?

İşyeri güvenliğinin önemli bir parçası olan şerit bariyerler, güvenebileceğiniz kullanışlı kalabalık kontrol bariyerleri olarak çalışır. Kemer bariyerli bu direkleri genellikle marketlerde, alışveriş merkezlerinde, havalimanlarında, bankalarda, müzelerde, resepsiyonda veya kalabalık kontrolü gerektiren herhangi bir alanda yol gösterici olarak görebilirsiniz. Asılı zincirlerin yerine yerleşik geri çekilebilir şeritlerle tasarlanan uygun fiyatlı ve etkili geri çekilebilir kuyruk bariyerlerimiz, tüm büyük markalarla uyumlu evrensel şerit uçlarına sahiptir.

Duvar Tipi Şerit Bariyer

Duvara tipi geri çekilebilir şerit bariyer ürünlerimizde bulunmaktadır.  Bu şerit bariyer mekanizması vidalarla, çift taraflı bantla veya bir mıknatısla tutturulmuş duvara monte bir sistem olarak  neredeyse her yerde kullanılabilir. İnşaat çalışmasının yanında, deponuzda ki bir bölümü veya marketteki ödeme koridorlarında geçici bir alanı kordon altına almanız gerektiğinde bu ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Uygun Fiyat Avantajı


Sitemizde yer alan 3 metre kırmızı şerit bariyer ürünü en ucuz şerit bariyer sistemleri arasında yer almaktadır. Akfon güvenlik olarak her zaman kaliteli ürünü sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Sitemiz üzerinden ürünleri inceleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

3 Metre Kırmızı Şerit Bariyer 3 Metre Kırmızı Şerit Bariyer
Yeni
Model: SB-01
Paslanmaz çelikten üretilen 3 metre yönlendirme kırmızı şerit bariyer en uygun fiyat avantajı ile akfon güvenlikte. Ürünü sitemizden güvenle satın alabilirsiniz...
Kişisel Otomatik Park Bariyeri Şarjlı Kişisel Otomatik Park Bariyeri Şarjlı
Yeni
Model: KPB-01
Kişisel Park BariyeriPark yerinizi kaptırmaya son. Otomatik şarjlı park bariyeri ile otopark yeri aramaya son verin. Kişisel park bariyeri en uygun fiyat garantisi ile akfon güvenlikte.Uzaktan Kumanda Algılama Mesafesi 30 metreDarbelere ve çalışmaya karşı dayanıklıKolay şarj  edilebilir sistemK..
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)