whatsapp
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Tüm Ürünlerde Hoşgeldin İndirimi - Kupon Kodu: HSGLDNZ

Bariyer Sistemleri

Bariyer Sistemleri Nelerdir?

Hem kapalı hem de açık havadaki park yerleri, ödemeli park tesisleri giriş ve çıkış kontrolü gerektirir. Bu uygulamalar için, harici  bir yönetim sistemi ile sinerjiye izin veren güvenilir ve sağlam bariyerler tasarladık. Gelin bu bariyer sistemlerinden sizlere kısaca bahsedelim

Kişisel Park Bariyeri

Uzaktan kumandalı kişisel otomatik park bariyeri, kendi park yerinizi korumanın basit, güvenli ve mükemmel bir yoludur! Kolay bir uzaktan kumanda kullanımıyla çok sorunsuz çalışırlar. Uzun mesafeli uzaktan kumanda aralığı için ideal olan bu cihazlar, şarj edilebilir bir pil ile çalışır. Dayanıklı, su geçirmez, iç veya dış mekan kullanımı için mükemmel olan uzaktan kumandalı park bariyerlerimizin kullanımı oldukça basittir. Otopark Bariyeri, güvenilir kontrol ve verimli park yönetimi sağlarken, park alanını yetkisiz kişilerinin kullanımdan korur ve size zamandan tasarruf ettirir. 

Kişisel Park Çözümleri

Akfon güncelik sistemleri olarak her zaman en iyi çözümü müşterilerimize sunmak için çalışıyoruz. Kişisel otopark dubası, akıllı park bariyeri ile park yerinizi kimseye kaptırmayın. Firmamız sizlere uzaktan ücretsiz destek ile kurulum imkanı sunmaktadır. Gerektiğinde 7/24 bizlere ulaşabilir ve kurulum desteği alabilirsiniz. Kişisel park bariyeri fiyatları sitemizde yer almaktadır daha detaylı bilgi ve özel promosyonlar için bize ulaşabilirsiniz.


Şerit Bariyer Nedir

Şerit bariyer sistemi, müşterileri mekanlarda nerede sıraya koyacaklarını ve koruma altına alacaklarını göstermek için kullanılabilen bir dizi direk, taban ve geri çekilebilir kayıştır. Geri çekilebilir şerit bariyerleri, bir yol boyunca koruma alanı oluşturarak aşırı kalabalıklaşmayı kontrol etmenize veya insanları belirlenmiş bir alanda tutmanıza yardımcı olur. 

Yönlendirme Şerit Bariyer

Bir şerit bariyer 3 metre uzunluğundadır, daha fazla alan kaplaması için bu şerit bariyerlere ek yapılabilir. Zig zag şeklinde bariyer oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda bu bariyerleri müşteri ve kalabalık yönlendirmelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Şerit Bariyerler Nerelerde Kullanılır?

İşyeri güvenliğinin önemli bir parçası olan şerit bariyerler, güvenebileceğiniz kullanışlı kalabalık kontrol bariyerleri olarak çalışır. Kemer bariyerli bu direkleri genellikle marketlerde, alışveriş merkezlerinde, havalimanlarında, bankalarda, müzelerde, resepsiyonda veya kalabalık kontrolü gerektiren herhangi bir alanda yol gösterici olarak görebilirsiniz. Asılı zincirlerin yerine yerleşik geri çekilebilir şeritlerle tasarlanan uygun fiyatlı ve etkili geri çekilebilir kuyruk bariyerlerimiz, tüm büyük markalarla uyumlu evrensel şerit uçlarına sahiptir.

Duvar Tipi Şerit Bariyer

Duvara tipi geri çekilebilir şerit bariyer ürünlerimizde bulunmaktadır.  Bu şerit bariyer mekanizması vidalarla, çift taraflı bantla veya bir mıknatısla tutturulmuş duvara monte bir sistem olarak  neredeyse her yerde kullanılabilir. İnşaat çalışmasının yanında, deponuzda ki bir bölümü veya marketteki ödeme koridorlarında geçici bir alanı kordon altına almanız gerektiğinde bu ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Uygun Fiyat Avantajı


Sitemizde yer alan 3 metre kırmızı şerit bariyer ürünü en ucuz şerit bariyer sistemleri arasında yer almaktadır. Akfon güvenlik olarak her zaman kaliteli ürünü sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Sitemiz üzerinden ürünleri inceleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

3 Metre Kırmızı Şerit Bariyer 3 Metre Kırmızı Şerit Bariyer
Çok Satılan
Model: SB-01
Paslanmaz çelikten üretilen 3 metre yönlendirme kırmızı şerit bariyer en uygun fiyat avantajı ile akfon güvenlikte. Ürünü sitemizden güvenle satın alabilirsiniz.Şerit BariyerYönlendirme şerit bariyerimiz kullanım sırasında devrilme veya düşme riskini en aza indiren ultra güçlü ve sağlam çelik kubbel..
770,16TL
Duvar Tipi Şerit Bariyer Duvar Tipi Şerit Bariyer
Yeni
Model: SB-01D
Duvara monte duvar tipi şerit bariyer en iyi fiyat garantisi ile satışta. Size özel tekliften yararlanmak için hemen iletişime geçin. ..
802,25TL
Kırmızı Güvenlik Akordiyon Bariyer
Çok Satılan
Model: KPAKB
Araç ve yayanın yoğun olduğu bölgelerde güvenlik ve engelleme amaçlı kullanılan plastik akordiyon bariyer..
1.604,50TL
Model: KPB-01
Kişisel Park BariyeriPark yerinizi kaptırmaya son. Otomatik şarjlı park bariyeri ile otopark yeri aramaya son verin. Kişisel park bariyeri en uygun fiyat garantisi ile akfon güvenlikte.Uzaktan Kumanda Algılama Mesafesi 30 metreDarbelere ve çalışmaya karşı dayanıklıKolay şarj  edilebilir sistemK..
5.294,85TL
Paslanmaz Çelik Katlanabilir Akordiyon Bariyer Paslanmaz Çelik Katlanabilir Akordiyon Bariyer
Yeni
Model: AKB-01
Paslanmaz Çelik Katlanabilir Akordiyon Bariyer201 kalite paslanmaz çelik malzemesinden yapılmıştırYüksekliği 1.1 metreUzunluğu 2 metreKırmızı reflektörlüdür..
3.048,55TL
Model: SPAKB
Sarı Katlanır Açılır Plastik Akordiyon Bariyeri otopark giriş çıkışları, araç yönlendirmeleri ve emniyet amaçlı kullanımlara uygundur. ..
1.604,50TL
Şerit Bariyer Şerit Bariyer
Yeni
Model: SB-02
Şerit bariyer, koruma bariyeri, sıra ve yönlendirme bariyeri olarak kullanabilirsiniz. En uygun fiyat ve toptan alim icin iletisime geçebilirsiniz...
738,07TL
Model: AKRB-01
Tekerlekli katlanabilir özelliği ile hastane, okul, otel, kamu ve kurumlarda kullanabilir sürgülü akordiyon bariyer sistemi.Benzersiz görünümü ve kola kurulumu sayesinde iç ve dış mekanlarda kullanabilirsiniz. Akordiyon bariyer teknik özellikleriBirbirine eklenebilir kilitli modüllerden oluşur...
8.022,50TL
Model: AK-111
AK-111 Teleskopik kollu otopark bariyer sistemi her türlü hava şartlarına uygun olarak üretilmiştir. Güçlü motora sahip olan kollu otopark bariyeri araç geçişi, araç geçtikten sonra kapanma özelliklerine sahiptir. Uzaktan kumandalı sisteme sahip olan bariyer sistemi ile rahat kullanım sağlayabilirsi..
14.440,50TL
Model: AK-112
Kapalı ve açık otopark bariyer sistemleri, kurum, fabrika, okul giriş bariyer sistemleri içerisinde yer alan Teleskopik Kollu Otopark Bariyerini araç geçişlerini kontrol etmek istediğiniz bölgelerde rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Uzaktan kumandalı olması sayesinde apartman park girişlerinde de..
15.082,30TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)