whatsapp
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Tüm Ürünlerde Hoşgeldin İndirimi - Kupon Kodu: HSGLDNZ

Mikrodalga Radar

Mikrodalga Radar Nedir

Radar, RF veya Doppler sensörleri olarak da bilinen mikrodalga sensörleri, dış mekan ortamında yürüyen, koşan veya sürünen insan hedefleri algılar. Açık alanları, kapıların, duvarların ve çatıların korunmasında kullanılan sensör tipidir. Mikrodalga sensörleri, verici ve alıcı arasında bir elektromanyetik (RF) alan oluşturarak görünmez bir hacimsel algılama bölgesi oluşturur. Hırsız algılama alanına girdiğinde, alandaki değişiklikler kaydedilir ve bir alarm verilir.

Mikrodalga hareket sensörlerimizin kurulumu kolaydır. Yüksek algılama olasılığı, düşük rahatsızlık veren alarmlar, yağmur, sis, rüzgar, toz, yağan kar ve aşırı sıcaklıklara karşı direnç sağlar. Çoğu K-bandı frekansında çalışır, algılama performansını en üst düzeye çıkarır ve harici radar kaynaklarından gelen paraziti en aza indirir.

Mikrodalga Radar Sensör Fiyatları

Mikrodalga radar sensör fiyatı oldukça uygun olarak sizlere sunuyoruz. Özel kampanya fiyatımızdan yararlanmak için sitemizden alışveriş yapabilir veya bizlere whatsapp iletişim hattımızdan ulaşabilir ve arayabilirsiniz.

Mikrodalga Hareket Sensörünün Faydaları 

Mikrodalga hareket dedektörleri, fotoelektrik sensörleri harekete geçirebilen yüksek ısılı ortamlar gibi, sensörlere uygun olmayan ortamlar da dahil olmak üzere hemen hemen her ortamda kullanılabilir. Bu, onları en çok yönlü sensör sistemlerinden biri yapar. 

Mikrodalga dedektörleri duvarlardan ve deliklerden geçebilir. Bu, oldukça geniş açık alanlar dahil, bir ev veya ticari mülkün daha geniş bir alanını kapsayabilecekleri anlamına gelir. Bu nedenle, genellikle geniş arazileri güvence altına almaya ihtiyaç duyanlar için iyidirler. 

Bu dedektörler ayrıca, doğru pozitifleri en aza indirgemek zorunda kalmadan yanlış alarmların miktarını azaltacak şekilde programlanabilir, böylece doğruluğu ve kullanım kolaylığını artırır. 


Model: OKS-02
Otomatik Kayar Kapı Aktivasyonu ve Güvenliği için Mikrodalga Hareket Algılama ve Kızılötesi Varlık Algılama Kombinasyon SensörüDoppler radar hareket algılama ve aktif kızılötesi mevcut algılamaOtomatik kayar kapılar, katlanır kapılar, teleskopik kapılar ve dairesel ve kavisli kapılarda kapı açma akt..
738,07TL
Model: OKS-01
Evrensel Otomatik Mikrodalga Radar Kapı Açma Sensörüotomatik kapı doppler radar sensörüOtomatik kapılar, elektrikli kapılar, otomatik kayar kapılar ve cam kapılar için 24.125GHz Mikrodalga radar hareket algılama sensörü, çok kararlı ve güvenilir kapı açma sensörü, hızlı hareket ve parazit önleme.Avr..
577,62TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)