whatsapp
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Tüm Ürünlerde Hoşgeldin İndirimi - Kupon Kodu: HSGLDNZ

Parmak İzi Okuma Sistemleri

Parmak izi okuma sistemleri genellikle şirketlerin, personellerinin giriş çıkışını kontrol etmek amacı ile kullandığı yaygın sistemler arasında yer alır. Personel takip sistemi programı (pdks) ile beraber kullanılmaktadır. Parmak izi ile geçiş sistemleri çoğunlukla yemekhane, üyelik takipleri ve iş yerleri için kullanılmaktadır. Parmak izi okuma cihazı sayesinde personellerin ne zaman mesaiye başladığını ve çıkış yaptığını görebilirsiniz.

Parmak İzi Okuyucu Nasıl Çalışır?

Parmak izi okuyucu cihazı öncelikle duvara veya turnike sistemlerine monte edilebilmektedir. Ardından üye iş yerindeki tüm personellerin parmak izleri bu cihaza tanıtılır ve veri tabanına kaydedilir. Daha sonra personel her giriş çıkış yaptığında parmak izini cihaza okutarak işlemi tamamlar. Bu cihazlar özellikle parmak izi kilit sistemleri ile birebir çalışmaktadır. Şifreli geçiş kontrol sistemi olarak yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Parmak İzi Kapı Kilidi

Parmak izi kapı kilidi sistemleri özellikle otel ve özel şirketler tarafından en çok tercih edilen kilit sistemlerindedir. Kişiye özel olarak kullanıldığı gibi istediğiniz kadar kişiye de tanımlama yapılabilmektedir.
Model: AK-286
Akfon Ak-286 Tek cihaza 2000 kişi kaydedilebilir. Son yapılan 100.000 adet geçiş kaydı hafızada saklanmaktadır.AK-286 Parmak İzi Okuyucu Teknik Özellikler:  Tanıma Algoritması        :              Smack ..
2.100,00TL
Model: AK-300
Akfon AK-300 Parmak izi okuma cihazı iel tek cihaza 1000 kişi kaydedilebilir. Son yapılan 100.000 adet geçiş kaydı hafızada saklanır.AK-300 Parmak İzi Okuyucu Teknik Özellikler:  Tanıma Algoritması        :         ..
2.100,00TL
Model: AK-10
AK-10 Parmak İzi Okuyucu sistemini sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. ÖZELLİKLERİ Tek cihaza 2000 kişi kaydedilebilir. Parmak izi, şifre ve kart özelliği vardır.Bakım gerektirmeyen çizilmez kristal sensöre sahiptir.Kart okuma ve şifre özelliğine sahiptir.Bilgisayarın olmadığı mek..
2.000,00TL
Model: AK-262
Parmak izi okuyucu AK-262 Tek cihaza 1000 kişi kaydedilebilir. Son yapılan 100.000 adet geçiş kaydı hafızada saklanır.ÖZELLİKLERBakım gerektirmeyen çizilmez kristal sensöre sahiptir.Network bağlantısı veya bilgisayarın olmadığı mekanlarda Usb bellek ile veriler taşınabilir.Türkçe menü dili ve konuşm..
1.500,00TL
Parmak İzi Okuyucu Cihazı AK-8 Parmak İzi Okuyucu Cihazı AK-8
Yeni
Model: AK-8
AK-8 Parmak İzi Okuyucu Teknik Özellikler: Sensör                                 :         &nb..
1.500,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)