Şifreli kapı kilitleri, güvenilir bir erişim kontrol yöntemi gerektiren ancak binaya giren ve çıkan insanların hacmi nedeniyle anahtarların veya kartların tahsisinin pratik olmadığı binalar için düşük maliyetli, kurulumu kolay bir güvenlik çözümü sağlar.


Ayrıca, her zaman bir anahtar seti taşımak zorunda kalmadan iş yerlerine, evlere ve okullara girmek için anahtarsız pratik bir yol sağlarlar.   


Şifreli kapı kilidi ne tür kapılara takılabilir?


Seçilen modele bağlı olarak, şifreli kapı kilitleri ahşap ve çok noktalı UPVC dahil olmak üzere çeşitli kapılara takılabilir.UPVC Kapılar


Ahşap ve Ahşap Kapılar


Alüminyum ve Cam Kapılar


Dış Kapılar


Anahtarlı Kilitlere Göre Şifreli Kilitlerin Avantajları


Şifreyi verdiğiniz herhangi birine kolay erişim: Daha gelişmiş şifreli kapı kilitlerinde, birden fazla erişim iznini yönetebilir. Evinize veya ticari mülkünüze girişleri uzaktan kontrol etmeleri için farklı kişilere farklı şifreler verebilirsiniz.


Açmak için bir anahtara ihtiyaç duymadan kapınızı veya eşyalarınızı kilitleyin: Anahtarınızı kaybetme derdi olmadan, şifreli kilidinizi istediğiniz zaman açabilirsiniz.Kilidinizin iç kısımlarını değiştirmek zorunda kalmadan kombinasyonunuzu değiştirin.

RFID Şifreli kapı kilitleri en çok nerede kullanılır?


Tipik olarak hastaneler, apartman gibi dış mekan girişleri, ofisler, spor salonları, yüksek korumalı sunucu kapıları, şirketler ve okullar gibi kamu binalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.