whatsapp
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Tüm Ürünlerde Hoşgeldin İndirimi - Kupon Kodu: HSGLDNZ

Geçiş Kontrol Panelleri

Geçiş Kontrol Panelleri


Geçiş kontrol panelleri esas olarak özelliklerin derinliği bakımından farklılık gösterir. Sonunda hepsi bir kapının kilidini açmak için inşa edilmiştir. Fakat, bu ne kadar güvenli olur, ne kadar iyi belgelendirilir ve ne kadar kontrol edilebilir olduğu, erişim kontrol panelleri arasındaki farkı oluşturur.


Dikkat etmeniz gereken beş ana özellik vardır:


  1. Erişim kontrol paneli türü: Bazen alarm panelleri yanlışlıkla erişim kontrol panelleri olarak algılanır. Diğer panel türleri arasında okuyucu panelleri veya genişletme kartları bulunur. 

  2. Kapı kontak röleleri: Bu önemsiz görünse de birçok farklı röle vardır. Röle türleri arasındaki temel fark, ıslak ve kuru kontak röleleridir. Ayrıca mevcut röle sayısı farklılık gösterebilir. Standart panellerde iki ile sekiz arasında röle bulunur. 

  3. Güç kaynağı derecesi: Kart ne kadar çok güç için derecelendirilirse, kilitlere o kadar fazla güç sağlayabilir.

  4. Alarm girişi:  Bu aynı zamanda doğrudan güç kaynağından da geçebilirken , bazı paneller alarm sistemlerini doğrudan panele bağlama imkanı sunar.

  5. Kapı kontak sensörü girişi: Kapıların açık mı yoksa kapalı mı olduğunu ölçmek için, panel tipik olarak panele kapının açık mı yoksa kapalı mı olduğunu söyleyen bir kapı kontak sensörüne bağlanmaya izin verir.


Geçiş Kontrol Paneli Fiyatları 


Geçiş kontrol panel fiyatları sitemizde yer almaktadır. Toplu alımlar ve özel teklifler için web sitemiz üzerinde yer alan telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Akfon güvenlik sistemleri her zaman müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini ön planda tutar. 

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)