whatsapp
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Tüm Ürünlerde Hoşgeldin İndirimi - Kupon Kodu: HSGLDNZ

Geçiş Kontrol Panelleri

Geçiş Kontrol Panelleri


Geçiş kontrol panelleri esas olarak özelliklerin derinliği bakımından farklılık gösterir. Sonunda hepsi bir kapının kilidini açmak için inşa edilmiştir. Fakat, bu ne kadar güvenli olur, ne kadar iyi belgelendirilir ve ne kadar kontrol edilebilir olduğu, erişim kontrol panelleri arasındaki farkı oluşturur.


Dikkat etmeniz gereken beş ana özellik vardır:


  1. Erişim kontrol paneli türü: Bazen alarm panelleri yanlışlıkla erişim kontrol panelleri olarak algılanır. Diğer panel türleri arasında okuyucu panelleri veya genişletme kartları bulunur. 

  2. Kapı kontak röleleri: Bu önemsiz görünse de birçok farklı röle vardır. Röle türleri arasındaki temel fark, ıslak ve kuru kontak röleleridir. Ayrıca mevcut röle sayısı farklılık gösterebilir. Standart panellerde iki ile sekiz arasında röle bulunur. 

  3. Güç kaynağı derecesi: Kart ne kadar çok güç için derecelendirilirse, kilitlere o kadar fazla güç sağlayabilir.

  4. Alarm girişi:  Bu aynı zamanda doğrudan güç kaynağından da geçebilirken , bazı paneller alarm sistemlerini doğrudan panele bağlama imkanı sunar.

  5. Kapı kontak sensörü girişi: Kapıların açık mı yoksa kapalı mı olduğunu ölçmek için, panel tipik olarak panele kapının açık mı yoksa kapalı mı olduğunu söyleyen bir kapı kontak sensörüne bağlanmaya izin verir.


Geçiş Kontrol Paneli Fiyatları 


Geçiş kontrol panel fiyatları sitemizde yer almaktadır. Toplu alımlar ve özel teklifler için web sitemiz üzerinde yer alan telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Akfon güvenlik sistemleri her zaman müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini ön planda tutar. 

Model: Wboard-2
Geçiş kontrol panellerinde kullanabileceğiniz 2'li Bağımsız Wiegand Modül uygun fiyatı ile satışta..
802,25TL
Model: AK-W4
4'Lü Wiegand Geçiş Kontrol Paneli fiyatları için sipariş hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.Teknik Özellikler Besleme 12V DC Max.250mA (ters bağlantı cihaza hasar vermez) 100 Mb Ethernet Bağlantısı 4 adet Wiegand Portu (26,34 bit otomatik algılama - D0,D1 düz-ters bağlantı otomatik algılama -kopuk ..
4.171,70TL
Model: AK-610G
G Paneli geçiş kontrol panelleri arasında yer alan ürünümüz uygun fiyat garantisi ile satışa sunulmuştur. Detaylı bilgi için whatsapp sipariş hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz...
4.332,15TL
Model: AK-W4
4 lü PanelTeknik ÖzelliklerBesleme 12V DC Max.250mA (ters bağlantı cihaza hasar vermez)100 Mb Ethernet Bağlantısı4 adet Wiegand Portu (26,34 bit otomatik algılama - D0,D1 düz-ters bağlantı otomatik algılama - kopuk data hattı tespiti - görsel uyarı)4 adet Röle (10A - okuyucular için)Kart Hane Sayısı..
6.418,00TL
Model: AK-610Z
Rs485 Z Panel geçiş kontrol panelleri arasında yer alan ürünümüze en uygun fiyat garantisi ile sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz...
802,25TL
Model: Wboard-01
Wboard 01 Bağımsız Wiegand Modül en uygun fiyat garantisi ile satışta. İletişim bölümünden ve ya whatsapp sipariş hattımız ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz...
802,25TL
Model: Zkm
Zil çaldırma modülü en uygun fiyat garantisi ile satışta. Okul, fabrika, kurum ve kuruluşlara özel çözümler akfon güvenlikte. ..
1.604,50TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)