whatsapp
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Tüm Ürünlerde Hoşgeldin İndirimi - Kupon Kodu: HSGLDNZ

Loop Dedektör

Loop Dedektör Nedir


Loop dedektör toprak içi indüksiyon döngüleri, arabalar, motosikletler ve bisiklet gibi araçların güvenli şekilde algılanması için yapılmış olan evrensel bir sensör sistemidir. Yani herhangi bir araç içeriye girerken bu aracın otomatik olarak tanınmasını sağlar ve otomatik olarak kapı veya bariyeri açar. 


Loop Dedektörler Nerelerde Kullanılır


  • Kapı kontrolü, bariyer kontrolü

  • Kapalı otoparklarda konum tespiti

  • Trafik ışığı sistemleri, trafik bilgisayarları, araç sayısı için sinyal çıkışı

  • Otomatik konveyör sistemlerinde transfer istasyonlarının korunması

  • Yöne bağlı araç tespiti

  • Endüstriyel kapı ve hızlı pvc kapı sistemleri


Loop Dedektör Nasıl Çalışır


Zemine yerleştirilmiş loop dedektör kablosu ile  birlikte, loop dedektörleri araçları algılamak için evrensel bir sensör sistemi oluşturur. Araçlar döngüye girdiğinde, rezonans frekansı değişir. Akıllı otomatik frekans seçimi (AFS), kurulum süresini azaltır ve karmaşık çok şeritli girişlerin kurulumunu basitleştirir. Değerlendirme süreci otomatik ve döngüsel olarak ilgili döngüye göre ayarlanır, böylece sıcaklık, nem veya bileşen eskimesi nedeniyle döngü endüktansındaki değişiklikler otomatik olarak telafi edilir. Loop dedektör montajı ve kurulumu için akfon güvenlikten destek alabilirsiniz. Uygun fiyatı ile sitemizden direkt satın alabilir ve özel fiyat teklifleri için bize iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. 

Model: LD02
LD02 Araç döngü (loop dedektör), çift kanallı bir endüktif döngü dedektörüdür. Mikroişlemci ve yüzeye montaj teknolojisinin kullanımı, çok sayıda işlevin küçük bir pakete dahil edilmesini sağlar. LD02, piyasadaki çoğu çift kanallı dedektörle uyumludur ve kurulumu  kolaydır. Park ve erişim kontr..
2.246,30TL
Model: LD-01
Loop Dedektör LD-01 kapılar veya diğer araç algılama sistemleri ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yerde gömülü olan bir giriş döngüsüne bağlı ünite bir araç giriş döngüsünün üzerindeyse, dedektör bir kapıyı açmak, bir kapıyı açık tutmak veya bir aracın hangi alanda olduğunu belirtmek gibi eyleml..
1.604,50TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)