whatsapp
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Tüm Ürünlerde Hoşgeldin İndirimi - Kupon Kodu: HSGLDNZ

Şifreli Dolap Kilitleri

Şifreli Dolap Kilitleri Nedir

Şifreli kilitler, birçok fiziksel güvenlik uygulamasının en temel bileşenidir; kapılardan çit kapılarına, dolaplara ve mobilyalara kadar fiziksel güvenlik sağlamak için kilit kullanır. Günümüzde yaygınlaşan teknoloji sayesinde kimsenin ulaşmasını istemediğiniz dolaplarınız için şifreli elektronik dolap kilitlerini kullanabilirsiniz. Bu kilitler sayesinde sadece erişim sizde olur. Hırsızların dahi kıramayacağı bu kilitler ile dosyalarınız, özel eşyalarınız güven altında olacaktır.  

Şifreli Dolap Kilitleri Kullanım Alanları

Şifreli dolap kilitleri eğlence merkezleri, spor salonları, soyunma odaları, okullar, iş yerleri, ofisler, sunucu odaları gibi birçok kurum veya kuruluşta kullanılmaktadır. Eski nesil sistemlere göre daha güvenilir kolay kolay kırılmayan bir yapıya sahiptir. Elektronik dolap kilitlerine 4 haneli şifre belirleyebilir ve bu şifreyi sadece belirlediğiniz kişilere verebilirsiniz. Bu sayeda sadece o dalaba ulaşması gereken kişiler erişim sağlayabilir. 

Elektronik Dolap Kilitleri

Elektronik şifreli dolap kilit sistemleri, anahtarsız erişim kontrolü sağlamak için geliştirilmiş olan çağımızın yeni nesil dolap kilit sistemleri arasında yer almaktadır. Artık kilit anahtarlarını kaybetmeden güvenli bir dijital anahtarsız çözüm bulabileceksiniz. Akfon güvenlik sistemleri sayesinde dolaplarınız daha güvenli. Bu sistemleri soyunma odalarında, otellerde, spor salonlarında, havaalanlarında ve bir çok ortak kullanım alanlarında kullanabilirsiniz. 

Kartlı Dolap Kilidi

Kartlı dolap kilitleri genellikle ortak alan kullanımlarında yaygın olarak kullanılan bir kilit sistemdir. Özellikle otellerin ve spor salonlarının en çok tercih ettiği sistemler arasında yer alıyor. Kullanıcılara ait erişim çözümleri sunan akfon güvenlik kartlı ve şifreli dolap kilit sistemlerini sizlere aracısız olarak sunmaktadır. Bizi hemen arayarak daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Sizlere bilgi ve hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Proximity Kartli Çekmece Kilidi Proximity Kartli Çekmece Kilidi
Yeni
Model: DK-03
Proximity Kartli Çekmece Kilidi en uygun fiyat garantisi ile akfon güvenlikte★ Kolay kurulum ★ Kapıya delik açmanıza gerek yoktur. Bu akıllı kilit kurulmuştur, pil güç sağlayabilir (pil dahil değildir). Güvenilir kalite - Gardırop, ayakkabı, dosya dolapları, çekmeceler, şarap dolapları, mobilya dola..
641,80TL
Model: DK-01
Şifreli Dolap Kilit Sistemi - Güçlü ön paneli, yüzey sularına ve kirlerine karşı dayanıklıdır.- Kolay kullanım alanı ve montajı ile size rahatı ve konforu bir arada sağlar.  - Birden fazla kullanıcıya ait çoklu şifreleme modu özelliği.- Tek şifre modu özelliği ile kullanabileceğiniz yük..
673,89TL
Model: DK-02
DK-02 ŞİFRELİ DOLAP KİLİDİ BİLGİ:Şifreli Dolap Kilit Sistemi, şık dizayn, tek kullanımlık şifre ile çalışabilir, ahşap, metal soyunma dolapları için uygundur. Sağlam gövde ve yüksek güvenliklidir.  DK-02 ŞİFRELİ DOLAP KİLİDİ ÖZELLİKLERİ: Tek Kullanımlık Şifre Master ŞifreMeteryal:..
866,43TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)